Natječaj za dodjelu stipendija

Na ovoj stranici ćete naći potpuni tekst Natječaja za dodjelu stipendija kao i Obrazac za prijavu.

NATJECAJ ZA DODJELU STIPENDIJA 0809.pdf
 Obrazac A 2008.pdf

Zaštita sigurnosti djece na internetu

Informacije o progamu Zaštita sigurnosti djece na internetu i u svijetu mrežnih tehnologija, zajedno sa pripadajućim materijalima dostupne su na poveznici.

Izostanci učenika

Roditelj može opravdati izostanak svog djeteta u trajanju od 6 sati ( jedan dan) u svakom polugodištu.
Učenik je dužan nakon izostanka s nastave donijeti liječničku ispričnicu prvi dan dolaska u školu.

Roditelj je dužan izvijestiti razrednika da je učenik bolestan prvog dana njegova izostanka.

Ukoliko učenik neopravdano izostane veći broj sati izriču se odgojne mjere:

do  10 neopravdanih sati - opomena razrednika

od 11 do 20 neopravdanih sati - ukor

od 21do 30 neopravdanih sati - opomena pred  isključenje

sa 31 neopravdani sat - isključenje iz škole s pravom polaganja razrednog ispita

Posebno upozoravamo roditelje da je problem zakašnjavanja i neopravdanog izostajanja učenika prisutan te je potrebno redovito pratiti redovitost prisustva nastavi i kontaktirati razrednika.