Predstavljanje programa naše škole

Poštovani roditelji i učenici osmih razreda osnovnih škola,

u prilogu možete pogledati kratku prezentaciju u kojoj vam predstavljamo programe u našoj školi - turističko-hotelijerski komercijalist, ekonomist, poslovni tajnik i upravni referent. Prezentaciju smo izradili sa željom da vam približimo programe koje vam nudi naša škola, nadajući se da će upravo jedan od njih biti vaš prvi izbor pri upisu srednje škole.

Dragi osmaši, u našoj školi možete očekivati mnogo praktičnog rada, ugodnu atmosferu školovanja te sudjelovanje u brojnim natjecanjima vezanim za izabrani program. Naši nastavnici neprestano rade na svom usavršavanju kako bi vam što bolje i učinkovitije prenijeli znanja i vještine potrebne da budete konkurentni na tržištu rada i uspješni u visokom obrazovanju.

Veselimo se vašem dolasku u našu školu!

Priloženi dokumenti:
Prezentacija_Ekonomska_skola_Imotski.pptx (909.87 KB)

objavio: Goran Rukavina   datum: 4. 5. 2020.